vps hosting reviews

Čistírna odpadních vod v Bubenči

Dne 1. července 2010 se stará čistírna odpadních vod v Praze 6, Bubenči stala národní kulturní památkou. Tento objekt spravuje Ekotechnické museum, o.p.s. Vlastníkem čistírny je hl.m.Praha. V polovině dubna 2011 se na naši asociaci obrátili bývalí členové organizace Ekotechnické museum, o.p.s. s žádostí o pomoc při záchraně muzejní expozice a zastavení komerčních akcí v této bývalé čistírně odpadních vod. Některé z exponátů skončily v nedaleké sběrně surovin, jiné byly rozprodány. Národní kulturní památku ovládly komerční akce typu rautů a diskoték. Více ve vydané tiskové zprávě .
 
„Nejen já, ale celé prezidium asociace je touto skutečností šokováno. Bývalým členům muzea jsme doporučili obrátit se na policii. Podle našich informaci se kusy, které měly hodnotu i 200 tisíc korun, prodávaly za cenu železa,“ říká Martin J. Kadrman, viceprezident Asociace ASORKD. Asociace také pražskému magistrátu doporučí okamžité vypovězení smlouvy o nájmu staré čistírny.
 
Stránky věnované této kauze: 

http://www.zachranmecistirnu.cz/

 

Comments are closed.

oknaminska.by europotolki.by алюплюс окна в киеве Шины Bridgestone
ambien online no prescription atarax online without prescription ativan online pharmacy buspar online without prescription buy cymbalta without prescription buy cymbalta online buy lexapro online without prescription buy lexapro no prescription lexapro for sale lexapro online no prescription lexapro online pharmacy lexapro online without prescription buy lexapro without prescription buy lexapro online buy lexapro online no prescription