vps hosting reviews

Vzdělání

Proč zrovna vzdělání?

Jsme Asociací, která si vytkla pro svoji činnost ochranu a rozvoj kulturního dědictví. Ke kultuře národa rozhodně počítáme školství a možnost kvalitního vzdělávání se. Pokud toto vzdělání bude kvalitní, zaslouží se o rozvoj kultury a tím i o kulturní odkaz našim potomkům tak, jako se o to v mnoha směrech zasloužili naši předkové, z jejichž odkazu čerpáme například i ve školství.

Jením z největších předků, který se zasloužil měrou vrchovatou o vzdělání českého národa, byl velký mecenáš, zakladatel a I. prezident České akademie pro vědu slovesnost a umění Josef Hlávka.

Comments are closed.

oknaminska.by europotolki.by алюплюс окна в киеве Шины Bridgestone
ambien online no prescription atarax online without prescription ativan online pharmacy buspar online without prescription buy cymbalta without prescription buy cymbalta online buy lexapro online without prescription buy lexapro no prescription lexapro for sale lexapro online no prescription lexapro online pharmacy lexapro online without prescription buy lexapro without prescription buy lexapro online buy lexapro online no prescription