vps hosting reviews

Napsali nám

23 Responses to Napsali nám

 1. Zámek Brnky says:

  Posílám odkaz na jednu historickou památku nedaleko Prahy , která zápasí o přežití.
  Bližší informace na uvedených web stránkách , které jsem založil pro její záchranu .
  Karel Šebek

 2. Zámek v Rožmitále pod Třemšínem says:

  Dobrý den,
  již několik let se zajímám o kauzu Rožmitálského zámku a jsem velice ráda, že budete toto znovu otevírat. Mám zprávu od zastupitelů města, že společnost Trinity se dostala do problémů a je v insolvenci a zámek by tím pádem měl být předmětem exekučního řízení.
  Bohužel nikdo mi medokázal říct, který exekutorský úřad bude mít toto na starost a kdy a kde aukce proběhne.
  Doufám, že se zámek dostane do správných rukou a bude už jen vzkvétat.
  S pozdravem,
  Tereza Knapová

 3. Nádraží Praha - Vyšehrad says:

  Dobrý den,
  nějakou dobu mě trápí jak chátrá budova bývalého nádraží Praha – Vyšehrad a nyní jsem se rozhodla zjistit, zda bych s tím nešlo něco udělat. A tak se obracím na Vás…
  Pracuje někdo na záchraně této budovy? Prosím, zda byste mi mohli poslat nějaké informace, co mohu pro záchranu budovy udělat, nechci přihlížet její zkáze. Pokud by nebyl nikdo, kdo by se tímto problémem zabýval, mohli by jste mi prosím dát informace, jak mám postupovat, aby se s tím něco začlo dělat?
  Nejsem žádný odborník jen studentka gymnázia, ale chátrání krásných starých objektů v Praze mě trápí a tak bych tomu chtěla zabránit. Vím, že jednou v médiích o chátrání tohoto bývalého nádraží něco bylo, ale jak je vidět, budově to nijak nepomohlo.
  Děkuji za Vaši odpověd Lucie Š.

 4. Zkáza zámku v Rožmitále p.T. says:

  I když již řadu let nežiju v Rožmitále pod Třemšínem, i tak vždy při návštevě zdejšího zámku mě zachvátí smutek pramenící z pohledu na tento kus naši národní historie. Psal jsem již opakovaně na Arcibiskupství pražské, na společnost Trinity, která je většinovým vlastníkem, (bez odpovědi), na městský úřad v Rožmitále i na jiné „místo“, ale každý (kdo mi odpoví) jenom krčí rameny, že s majiteli zámku se nedá nic dělat (rozuměj: chátrání zámku v Rožmitále pod Třemšínemt se nedá zabránit). S tímto nesouhlasím a připojuji se ke všem příštím iniciativam ASOKRD, které by přispěly k záchraně rožmitálského zámku..
  František Tupý

 5. Kulík says:

  Pane Kadrmane, dejte se na náboženství, fabulovat Vám jde skvěle a Vítek Vám poradí jak sehnat prachy. Potřebujeme nějaký ten bič boží proti islámu. Řezníka dělat umíte, tak proč to nevyužít.

 6. OTTOLEV says:

  Prosím ,jen bych dodal několik postřehů ze současnosti. Trať Zdice – Příbram.- Březnice rekonstrukce na réleovku a co D3 Březnice- Rožmitál ? Je to v zabezpečení a chtějí ji rušit (po rekonstruci???) Kde jsou peníze???Dnes již nemám dostupné informace,ale tato je „zářným,školním“ příkladem !!! A to jen kapka vody. A jiné tratě ???

 7. OTTOLEV says:

  Co k tomu dodat?! Nic, v tomto státě není košér, ! , jen loby a peníze. Podívejte se na původní nádraží Praha – Vyšehrad ,Praha – Žižkov a další (třeba seřaďovací Praha- Vršovice) fandím moravákúm hlavně ing.Kadrmanovi do Ústí nad Orlicí.,jsem strojvedoucí ale ve výslužbě z Prahy.Ale současní buzeranti, tím nechci napadat homosexuály ! , ale ty,kteří buzerují !!! ,jde jim jen o nepředstavitelné peníze za pozemky ,provize,atd. Prosím normálně smýšlející lidi v tomto státě,buďte soudní a těmto hovadům !!! (omluva za urážku) nedejte šanci. Díky Otto

 8. realita says:

  Napsat takový článek a dát jej na internet a nepodepsat se, nebo neuvést kontakt staví lidi, kteří můžou k věci něco konkrétního říct, mimo mantinel. Mohla bych poprosit někoho, kdo k článku má co říct ať se zastaví na NPÚ HMP Na Perštýně 12 za referentem, jemuž stavba náleží? To se pak dá na nečem domluvit. Úřední hodiny pondělí a středu 14-17 hod.

 9. Další zmínka o Lázních Kyselka says:

  http://petrsindelar.blog.idnes.cz/c/178382/Mattoni-pije-Korunni.html
  Přišlo mi to emailem v reakci na petici za Lázně Kyselka

 10. Daniela Bireley, Kalifornie says:

  Dobry den,
  pred dvema dny jsem poprve otevrela webovou stranku s Vasi petici venovanou zachrane lazni Kyselka. Nedokazu slovy popsat, jak se citim. Jak je tohle vubec mozne??? Jak se muzeme jako lide a narod ohanet slovy jako kulturni, kultivovany, humanitne smyslejici??!! Meli bychom tato kvetnata adjektiva spise nahradit slovy jako, barbarsky, plundrujici, lhostejny a ignorantsky.

  Dnes jsem celou petici preposlala krajanskemu spolku v San Francisku s zadosti, aby byla zverejnena na jejich webovych strankach. Mrzi me, ze musime celou vec sledovat jen z povzdali, rada bych Vam nejak konkretne pomohla. Nevahejte se ozvat, kdybyste potrebovali pomoci s preklady do anglickeho jazyka. Take premyslim, ze bychom zde s krajany mohli usporadat kulturne nadacni akci a jeji vytezek venovat na pomoc laznim Kyselka…….

  Jedne veci Americe skutecne vdecim, naucila me dve dulezite veci; ze se musi predevsim davat, ne jen brat a take, ze nic neni nemozne.
  S pozdravem,
  Daniela Bireley

  • Děkujeme says:

   Dobrý den, paní Bireley. Zdravím Vás do Států. Jazykové mutace již máme objednány. Vás bych si v této souvislosti dovolil poprosit o následnou korekturu. Nevím, jak ve Státech, ale zde to mezi lidmi pěkně vře. Chodí nám desítky rozhněvaných emailů denně. Lidé jsou připraveni bez jakýchkoliv náhrad pomoci. Občané vidí, že státní orgány jsou impotentní, majitelé objektů ignoranští a tato kombinace způsobila to, co vidíte. A mnohé jiné. Viz naše předchozí akce: http://www.zachrante-karluv-most.cz/ Prosím, až budeme mít hotovou anglickou verzi webu, šiřte ho mezi krajany a dalšími občany USA, jak jen to je možné. Jen mezinárodní tlak donutí státní orgány a možná i Karlovarské minerální vody, a.s., které ze jména Mattoni žijí, aby tyto překrásné lázně zachránili.

   Zdraví Vás Martin J. Kadrman, viceprezident Asociace ASORKD

   • OTTOLEV says:

    Zdravím Vás,pane inženýre.
    je to jak boj s větrnými mlýny. Garnitura ve vrcholných funkcích tohoto státu,je smečka „zlatokopů“ a gaunerů, což slyšíme a vidíme denně v médiích. Jde skoro vše (kromě pana Schwazenberka) jen o peníze !!! Tudíž nemám více slov k tomuto problému. Je to úpatrně pouze o nás – lidech . Nakopat je do pr ……. Ale to není jednoduché. Je mě 65 let a jako strojvedoucí jsem jezdil od 22 let. To ta „hovada“ nepochopí a také nemohou. V té době ještě nežila!!! A pak je chůvy hýčkaly k dnešním funkcím !!! Prosím soudné lidi o pochiopení. Nemám v úmyslu oživovat výroky „soudruha“ Fučíka,ale přes to “ LIDÉ BDĚTE“ !!!!!!!! Dík za to že jste dočetli můj názor do konce. OTTO – strojvedoucí ve výslužbě Praha Vršovice

 11. "opravený" most says:

  Právě jsem na procházce minula výjimečně pravdivý barevný poutač: nápis „Praha město kultury“ na velkoplošném záběru panoramatu Hradčan z Karlova mostu, jehož celou levou čtvrtinu zabírá ono tak brutálně fyzicky, právně i morálně zprasené zábradlí. Jak krutá pravda! Jen mi tam ještě scházejí dva portréty – samou zodpovědností svraštělé a ustarané tváře pánů Béma a Kněžínka, jimž nikdo nikdo kromě bohatých výsluh nezkřiví ani vlásek.
  Zdravím, přispívám a nadále držím palce!
  Alena Volná

 12. kyselka says:

  před několika lety jsme byli v Radošově a máme pár fotografií pro případné dokumentační využití (chronologie zkázy nebo něco podobného)
  Alena Volná

 13. Děkujeme says:

  Velmi Vám děkujeme za zaslaný odkaz. Určutě jej co nejdříve využijeme… Zdraví Vás Martin J. Kadrman

  • stanovisko ZO Kyselka says:

   10.4.2011 at 20.58
   Dobrý večer,
   dne 5.4.2011 jsem prezidiu ASOKRD poslala tolik vyžadované stanovisko Zastupitelstva obce Kyselka, není mi znám důvod, proč nebylo dosud toto stanovisko zveřejněno v dokumentech na stránkách ASOKRD nebo na petičních stránkách asociace?

   Petra Hoffmannová, starostka obce Kyselka

Napsat komentář

oknaminska.by europotolki.by алюплюс окна в киеве Шины Bridgestone
ambien online no prescription atarax online without prescription ativan online pharmacy buspar online without prescription buy cymbalta without prescription buy cymbalta online buy lexapro online without prescription buy lexapro no prescription lexapro for sale lexapro online no prescription lexapro online pharmacy lexapro online without prescription buy lexapro without prescription buy lexapro online buy lexapro online no prescription